Anmälda löpare

Start-
nummer
Deltagare Klubb/ort
1 Mårten Hellberg Ljusdal RC
2 Henrik Ingvarsson Vallsta SK
3 Hans Qvarnström Ockelbo SK
4 Marcus Brenegård Los Nachos
5 Veronica Engström Järbo
6 Jon Brunk Stockholm
7 Helena Viklund Sandviken
8 Hans Hansson Sandviken
9 Johan Björklund Kungsgården
10 Mounir Touzani Hemlingby LK
11 Daniel Nordin Gävle
12 Ricardo Paiva Karlholmsbruk
13 Lars Johansson EQUIPT
14 Anders Bergman Hemlingby LK
15 Jakob Staland Torsåker
16 Malin Jonsson Gävle
17 Anders Wigstein Hemlingby LK
18 Johan Strid Ockelbo SK
19 Håkan Durmér Gävle
20 Marcus Vastling Storviks IF
21 Lillemor Sjögren Umedalen
22 Kristoffer Wahlberg Gävle
23 Tony Hoffström Uppsala
24 Einar Cardona Los Nachos
25 David Wahlund Hägersten
26 Henrik Larsson Gävle
27 Ola Lindström Sundsvall
28 Malin Larsson IK Dran
29 Maria Österman Team Nordic Trail Karlstad
30 Oskar Andersson Hemlingby LK
31 Lars Lundberg Stockviks SF
32 Erik Severin Gävle
33 Mats Backeström Umedalen
34 Therese Schiller Allmänninge IK
35 Rickard Vesterberg Uppsala
36 Henrik Åström Gävle
37 Erik Norin IKSE IK
38 Thomas Sundtoft Uppsala Multisport
39 Stefan Karlsson Team Nordic Trail Falun
40 Magnus Hjelmér ICA Team Ultra
41 Emil Carlson Sandviken
42 Anette Forslund Hemlingby LK
43 Mats Thyr Team Nordic Trail Gävle
44 Marcus Blomberg Team Nordic Trail Falun
45 Peter Hertel NBRO – Running Club
46 Zara Lundgren Nordanstigs Friidrott
47 Ragnar Steinsen Luleguttene
48 Christin Sandell Stockholm
49 Nicole Söderberg Andersson Sandviken
50 Daniel Aprili EQUIPT
51 Kenneth Norman Sundsvall
52 Angelica Bardh Stockholm
53 Nicklas Bardh Stockholm Långdistansklubb
54 Leif Olsson Sandviken Trail Running
55 Johan Lindh Årsunda IF
56 Raymond Ong-A-Kwie Lysekils SLF
57 Johan Cumming Älvsjö
58 Fredrik Minding Kullamannen
59 Lisa Kriga Mora
60 Rickard Ahlberg Örebro
61 Ola Hellström Örebro AIK
62 Jenny Svanlind Persberg
63 Anders Leek Härnebo
64 Fredrik Nilsson Upplands Väsby
65 Patrik Waldegren Filipstad
66 Jesper Flink Snotrockets endurance society
67 Jonas Wincent IFK Sala
68 Robin Nässlin Team Nordic Trail Gävle
69 Stefan Ehrin Gävle
70 Patric Fridlund Bilmetro Running
71 Elin Bogren Hemlingby LK
72 Björn Tjus Team Nordic Trail Falun
73 Jon Rackner I19 IF
74 Joakim Hägglund Team Lidingödubbeln
75 Johan Backryd Copper
76 Christian Carlsten Puppy Adventure Team
77 Maria Nätterlund Gävle
78 Gustaf Sjösvärd Sandviken Trail Running
79 Malin Holm Gävle
80 Pontus Vallström Råaloppet / Team Nordic Trail
81 Daniel Hedqvist Bilmetro Running