Anmälda löpare

Start-
nummer
Deltagare Klubb/ort
1
2 Lars Melin Ockelbo SK
3 Patrik Jansson Gävle
4 Thomas Sundtoft Uppsala Multisport
5 Oscar Hammar Älta Basket
6 Tobias Alanärä Sandviken Trail Running
7 Magnus Larsson Sandviken
8 Nicklas Bardh Stockholms Långdistansklubb
9 Rickard Ahlberg Örebro
10 Ingela Andersson Hemlingby LK
11 Anna Odebrant Täby
12 Marcus Ericsson Sandviken
13 Jan Hedestam Team Nordic Trail
14 Ludvig Friberg Dark Trail Runners
15 Mårten Hellberg Ljusdal
16 Daniel Sörman Umeå
17 Linda Sörman Umeå
18 Anders Engvall Uppsala
19 Staffan Blixt Team Blixt
20 David Lindroth Sandviken
21 Henrik Rosencrantz Ultra Uppsala
22 Michelle Nyström Terrible Tuesdays
23 Anders Bergman HLK
24 Sara Grankvist Kungsgårdens SK
25 Marcus Snar Sandviken
26 Reine Unered Dark Trail Runners
27 Fredrik Lindberg Stockholm
28 Jakob Staland Torsåker
29 Paula Andersson Uppsala
30 Isak Berggren Hemlingby LK
31 Matthias Köhler LK TV88
32 Lillemor Sjögren Umedalens IF
33 Mikael Kärnlund Umedalens IF
34 Stefan Ehrin Gävle RLK
35 Zara Lundgren Nordanstigs Friidrott
36 Olof Modin Storviks IF
37 Christoffer Berglund Knutby IF
38 Per Andersson Ultra Uppsala
39 Håkan Durmér Gävle RLK
40 Anders Björk Hofors AIF
41 Viktoria Norberg Hemlingby LK
42 Stina Nordström Östervåla IF
43 Veronica Engström Järbo
44 Anna Andersson Sandviken
45 Jonas Wängberg Västerås LK
46 Pontus Westlin Gävle RLK
47 Andreas Huld Kungsgården
48 Jonas Lindberg Kungsgårdens SK
49 Helena Öhrvik Ultra Uppsala
50 Patrik Waldegren Filipstad
51 Maarit Kaskela Gävle
52 Markus Berglund Gävle
53 Mattias Gärdsback Hemlingby LK
54 Robert Bratsberg Karlsson Dalen
55 Petri Kaunisto Gävle
56 Gustav Gewers Sandviken
57
58 Maria Staf Hille
59 Mats Backeström Umedalens IF
60 Martin Anderberg Siljansnäs
61 Malin Barrulf TNT Mora
62 Carola Snar Hofors AIF
63 Helene Nilsson OK Linné
64 Patric Fridlund Gävle RLK
65 Johan Nordin Umara SC
66 Anna Hård af Segerstad Team Nordic Trail
67 Christian Carlsten Puppy Adventure Team
68 Fredrik Anundsson Uppsala
69 Magnus Anundsson Borensberg
70 Tony Hoffström Uppsala
71 Gustaf Sjösvärd Sandviken Trail Running
72 Mattias Nilsson OK Linné
73 Erik Severin Gävle
74 Anna Pallas Uppsala
75 Ulf Angelsiöö Storvreta IK
76 Olof Blixt Team Blixt
77 Torbjörn Blixt Team Blixt
78 Lena Eriksson Västerås
79 Anton Lidblad Uppsala Multisport
80 Tomas Nordqvist Gävle
81 Erik Lööf Stockholm
82 Katarina Sahlin Sandviken
83 Erike Tanghoj Nacka
84 Lisa Eriksson Oves cross
85 Rasmus Engberg Gävle RLK
86 Mattias Sundberg Hälsinglands Multisport
87 Torbjörn Lindqvist Storvreta IK
88 Sebastian Petersson Stockholm
89 Joakim Grassmann Enhörna IF
90 Therese Näsman Nacka
91 Axel Svärdhagen Team Svärdhagen
92 Mikael Gottberg Hälle IF
93 Lars Orrberg Sandviken Trail Running
94 Joacim Lantz HOKA / Ockelbo SK
95 Martin Myhrberg Ockelbo SK