Resultat 2021

Här har ni ett gäng helt otroliga löpare.

Ladda ner resultatlist innehållande tider från kontrollerna

Placering Deltagare Resultat
1Axel SvärdhagenTeam Svärdhagen5:09:10
2Stefan EhrinGävle RLK5:16:55
3Mattias GärdsbackHemlingby LK5:49:07
4Malin BarrulfTNT Mora5:55:47
5Mattias NilssonOK Linné5:58:48
6Pontus WestlinGävle RLK6:04:55
7Ezio MarchettiSundsvall6:13:21
8Mikael GottbergHälle IF6:14:27
9Gustaf SjösvärdSandviken Trail Running6:19:45
10Zara LundgrenNordanstigs Friidrott6:22:59
11Olof ModinStorviks IF6:27:34
12Johan NordinUmara SC6:33:25
13Michelle NyströmTerrible Tuesdays6:34:02
14Martin AnderbergSiljansnäs6:40:45
15Magnus AnundssonBorensberg6:41:05
16Per AnderssonUltra Uppsala6:44:50
17Anton LidbladUppsala Multisport6:47:00
18Mårten HellbergLjusdal6:57:25
19Ulf AngelsiööStorvreta IK6:58:34
20Paula AnderssonUppsala6:59:33
21Fredrik AnundssonUppsala6:59:34
22Viktor TörnekeTeam Incognito7:01:32
23Tomas NordqvistGävle7:04:04
24Staffan BlixtTeam Blixt7:04:12
24Torbjörn BlixtTeam Blixt7:04:12
26Lars MelinOckelbo SK7:04:35
27Patrik JanssonGävle7:06:15
28Viktoria NorbergHemlingby LK7:08:39
29Helena ÖhrvikUltra Uppsala7:13:27
30Rickard AhlbergÖrebro7:28:40
31Rasmus EngbergGävle RLK7:30:24
32Helene NilssonOK Linné7:43:10
33Torbjörn LindqvistStorvreta IK7:51:00
34Jonas WängbergVästerås LK7:54:24
35Sara GrankvistKungsgårdens SK7:57:49
36Isak BerggrenHemlingby LK8:01:25
37Jonas LindbergKungsgårdens SK8:02:27
38Petri KaunistoGävle8:11:56
39Jakob StalandTorsåker8:12:21
40Gustav GewersSandviken8:14:58
41Patric FridlundGävle RLK8:30:24
42Mikael KärnlundUmedalens IF8:36:59
43Ludvig FribergDark Trail Runners8:38:36
44Lars OrrbergSandviken Trail Running8:44:25
45Anna PallasUppsala8:47:55
46Katarina SahlinSandviken8:54:39
47Martin MyhrbergOckelbo SK8:57:12
48Erike TanghojNacka8:58:36
48Therese NäsmanNacka8:58:36
50Anna AnderssonSandviken9:06:25
50Veronica EngströmJärbo9:06:25
52Andreas HuldKungsgården9:10:18
53Carola SnarHofors AIF9:11:45
54Henrik RosencrantzUltra Uppsala9:39:53
55Lillemor SjögrenUmedalens IF9:40:27
56Maria StafHille9:42:23
57Marcus SnarSandviken9:55:56
58Maarit KaskelaGävle10:01:20
58Markus BerglundGävle10:01:20
60Matthias KöhlerLK TV8810:13:11
61Christoffer BerglundKnutby IF10:14:46
62David LindrothSandviken10:15:08
63Robert Bratsberg KarlssonDalen10:15:24
64Erik LööfStockholm10:15:30
65Oscar HammarÄlta Basket10:16:54
66Ingela AnderssonHemlingby LK10:20:58
67Jan HedestamTeam Nordic Trail10:21:01
68Daniel SörmanUmeå10:33:08
68Linda SörmanUmeå10:33:08
70Anders BjörkHofors AIF10:44:33
71Patrik WaldegrenFilipstad10:56:34
72Fredrik LindbergStockholm10:57:26
73Marcus EricssonSandviken11:04:16
74Anna Hård af SegerstadTeam Nordic Trail11:14:15
74Lisa ErikssonOves cross11:14:15
76Rebecca KatajamaaIK NocOut.se11:23:05
77Lena ErikssonVästerås11:28:52
DNFAnders EngvallUppsala
DNFJoacim LantzHOKA / Ockelbo SK
DNFAnders BergmanHLK
DNFTobias AlanäräSandviken Trail Running
DNFHåkan DurmérGävle RLK
DNFMagnus LarssonSandviken