Startlista

Startgrupp 1

Start lördag 10 oktober kl 9:00

Start-
nummer
Deltagare Klubb/ort
1Nicklas BardhStockholm Långdistansklubb
2Linda LindbergSollentuna
3Henrik Rosencrantz55+
4Helena ÖhrvikUppsala
5Malin LarssonIK Dran
6Stefan BurlinSockerkyrkans löpare
7Hans BrolinRunacademy IF
8Charlotte ModighGävle
9Jakob StalandTorsåker
10Veronica EngströmJärbo
11Rickard HedlundCF Fricyklisterna
12Oskar AnderssonHemlingby LK
13Anders BergmanHemlingby LK
14Anette ForslundHemlingby LK
15Reine UneredDark Trail Runner
16Andreas SmedhInsjöns IF/OK
17Dorothea NeumannIK Fyris Triathlon
18Anna OdebrantTäby
19Matthias KöhlerLK TV88
20Johannes PetroneSandviken Trail Running
21Paula AnderssonUppsala
22Anna AnderssonSandviken
23Eric WahlgrenUppsala
24Maria StafHille
25Joakim GrassmannEnhörna IF
26Elias ProkofievUppsala
27Peter HertelNBRO Running Club
28Mattias SundbergHälsinglands Multisport
29Erik CalmforsStockholm
30Christin SandellÅrsta
31Therese SchillerAllmänninge IK
32Sara GrankvistKungsgårdens SK
33Carola SnarAktivera flera
34Anders BjörkHofors AIF
35Staffan BlixtTeam Blixt
36Olof BlixtTeam Blixt
37Lillemor BockKarlskoga Traillöpare
38Lars JohanssonGävle
39Tim VennbergÖstersund
40Anna PallasUppsala
41Petri KaunistoGävle
42Ludvig BalderDark Trail Runners
43Andreas FredrikssonEskilstuna Trailklubb
44Magnus SöderströmSandviken Trail Running

Startgrupp 2

Start lördag 10 oktober kl 10:00

Start-
nummer
Deltagare Klubb/ort
51Mårten HellbergLjusdal
52Patric FridlundGävle RLK
53Janne SvärdhagenTeam Svärdhagen
54Anette JonssonTynell Activity
55Erik SeverinGävle
56Rickard AhlbergÖrebro AIK
57Henrik GustafssonGävle RLK
58Axel SvärdhagenTeam Svärdhagen
59Daniel NilssonValbo
60Peter EkmanGävle
61Ulf DomandersHagaström
62Anna StåhlklooIFK Mora
63Mattias NilssonOK Linné
64Martin HedinSweden Runners
65Magnus HjelmérTeam ICA Ultra
66Håkan DurmerHemlingby LK
67Torbjörn LindqvistStorvreta IK
68Kristian RidefeltStockholm
69Kristoffer WahlbergRunacademy IF
70Tobias AlanäräSandviken Trail Running
71Richard HouseMi Sen
72Johan FalkTynell Activity
73Christian CarlstenPuppy Adventure Team
74David WahlundLonesome Runners
75Malin HjalmarssonSwedish Armed Forces Adventure Team
76Joakim HägglundTeam any pace sweden
77Fredrik MindingKullamannen
78Thomas SundtoftUppsala Multisport
79Johan CummingÄlvsjö
80Pontus WestlinGävle
81Johanna GelfgrenSundsvall
82Lars QvistHille
83Kristian EkforsInsamlingen 1 kr/km
84Stefan EhrinGävle RLK
85Jacob KullgrenEkerö
86Jon BrunkStockholm
87Zara LundgrenNordanstigs Friidrott
88Kennie PussinenUppsala
89Magnus AnundssonTotal ventilation
90Fredrik AnundssonUppsala
91Fredrik NilzénStockholm
92Maja TeschRunacademy
93Anna CarlssonAbisko